Predajca jazdených vozidiel

Auto Palace Panónska s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 33, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predaj jazdených vozidiel
• Dosiahnutie stanoveného mesačného zisku & objemu
• Zodpovedá priamo vedúcemu predaja jazdených vozidiel
• Zodpovednosť za spokojnosť zákazníkov

• Práca pre nadnárodnú, dynamickú & rastúcu spoločnosť
• Príjemné pracovné prostredie
• Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
• Skvelá práca pre milovníkov áut
• Možnosť zvýšenia zárobku províziami z predaja
• Moderné pracovné prostredie & priateľský tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované znalosti a schopnosti:
• Skúsenosti s predajom, predchádzajúce skúsenosti s predajom osobných, alebo nákladných vozidiel výhodou

Požadované osobné kvality:
• Organizačné schopnosti & profesionálne vystupovanie
• Výborné komunikatívne & obchodnícke schopnosti
• Vysoké pracovné nasadenie
• Profesionálne vystupovanie
• Schopnosť vlastnej motivácie

Skupina Auto Palace:
Od toho najmenšieho až po luxusné – široký výber nových, ale aj starších modelov vozidiel.
• Bohaté popredajné služby.
• Predaj náhradných dielov.
• Ponuka pre bežných zákazníkov a firmy.
• Skúšobné jazdy a vypracovanie cenových ponúk zadarmo.
• Riešenie optimálneho financovania.
To všetko je Auto Palace Group.

Skupina Auto Palace je súčasťou holandského holdingu AutoBinck, ktorý bol založený už v roku 1907 v Haagu. V súčasnej dobe zahŕňa 51 spoločností, z ktorých 15 pôsobí v skupine Auto Palace v Českej a Slovenskej republike. Svoju činnosť na našom území zahájila skupina Auto Palace v roku 1991 ako importér a predajca vozidiel značky Mazda, ku ktorej následne pridala ďalšie obľúbené automobilové značky. Aktuálne tak prostredníctvom šiestich predajných centier v Prahe, Brne a Bratislave predáva celkom deväť značiek vozidiel, čím sa zaraďuje medzi najvýznamnejšie skupiny pôsobiace na českom a slovenskom automobilovom trhu. V duchu progresívneho rozvoja rozšírila skupina v posledných rokoch svoje pôsobenie aj na trhoch v Maďarsku a Slovinsku.

Auto Palace Group ale nepredáva iba nové vozidlá – taktiež ponúkame aj jazdené autá (AutoPoint), vozidlá prenajímame (RentPoint) a ku všetkému poskytujeme kvalitné a bohaté popredajné služby, vrátane predaja náhradných dielov. Automobily sú našou vášňou, rozumieme im a preto sa o ne staráme od A až po Z. Naša ponuka mieri nielen k bežným zákazníkom, ale i do firiem a ich vozových parkov.

Bohatá ponuka nových značiek vozidiel
V Bratislave ponúka skupina Auto Palace svojim zákazníkom predaj vozidiel značiek Mazda a Mitsubishi a to v priestore predajného centra na Panónskej ceste 33 a predaj vozidiel značiek BMW a Mini, a to v priestore predajného centra na adrese Vajnorská 136/ C.

Viac informácii o spoločnosti nájdete na Autopalace.sk a Autobinck.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1763181  Dátum zverejnenia: 23.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2000 EUR/mesiac