Montážny pracovník - výroba izotermických izolácií

AUTO-KLIMA Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
výhodné platobné podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba izotermických izolácií do všetkých typov úžitkových vozidiel
- práca s drevom a lakmi ( s laminátom)
- špeciálne prestavby

- zaškolenie v danej oblasti

- práca v stabilnej spoločnosti

- možnosť zabezpečenia ubytovania

Vážnych záujemcov prosíme poslať životopis v slovenskom jazyku mailom na adresu: [email protected], čím zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Do predmetu mailu prosíme vložiť „Pracovník na výrobu izotermických izolácii“. Telefonicky, príp. mailom budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci - zodpovednosť za plnenie úloh, dodržiavanie termínov, zodpovednosť za materiál, náradie
- vysoké pracovné nasadenie
- časová flexibilita
- manuálna zručnosť je nutná - vzťah k práci s drevom a lakmi, tekutým laminátom
- zmysel pre samostatnú prácu
- VP sk. B
- čistý register trestov

Slovenský výrobca špeciálnych prestavieb úžitkových vozidiel do 3,5t pôsobiaci na trhu už viac ako 30 rokov. Výhradný importér prepravných chladení a klimatizácií pre SR renomovaných zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 701753  Dátum zverejnenia: 13.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výhodné platobné podmienky