Asistent/ka obchodu / Predajca

AUTO-KLIMA Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Beňadická 5, Bratislava - Petržalka, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď po vzájomnej dohode
Ponúkaný plat (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne zabezpečenie chodu firmy, predovšetkým obchodného a servisného oddelenia:
- spracovávanie ponúk, objednávok, zmlúv, žiadostí, faktúr, listov
- každodenná komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi
- komunikácia s úradmi, banka, pošta
- asistencia vedeniu spoločnosti
- štatistické prehľady
- evidencia a vedenie skladových zásob
- hospodárska korešpondencia
- propagácia spoločnosti a účasť na výstavách
- prezentovanie spoločnosti na školeniach pre odberateľov, spoluúčasť na príprave propagačných materiálov a prezentácií

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve
- výhodné platové podmienky
- služobný automobil, služobný telefón, notebook

Životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou a so súhlasom k spracovaniu osobných údajov prosíme zasielať mailom, na e-mail: obchod@auto-klima.sk. Do predmetu správy prosíme uviesť pozíciu – "Asistent/ka obchodu".
Vami zaslané CV budú priebežne vyhodnocované. Vyjadrenie k zaslanému životopisu môžete očakávať v priebehu cca 2 týždňov odo dňa jeho prijatia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a prejdú interným výberovým kolom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor do sídla spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.10.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v administratíve a v obchode výhodou
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- znalosť práce s PC - Word,Excel,Powerpoint,Outlook, Internet na pokročilej úrovni
- bezúhonnosť a seriózny prístup
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- zmysel pre samostatnú prácu
- technická zdatnosť
- VP sk. B (aktívny vodič) + prax podmienkou

Výhradný importér prepravných chladení a klimatizácií pre SR renomovaných zahraničných spoločností, výrobca špeciálnych prestavieb úžitkových vozidiel.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Beňadická 5
851 06 Bratislava 5

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1740859   Dátum zverejnenia: 20.9.2016