Brand Manager - vybavení autoservisů

Auto Kelly a.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme tým v produktovém managementu

Chcete se podílet na produktové strategii Auto Kelly, a tím určovat trendy v oblasti vybavení autoservisů? Chcete vidět výsledek své práce? Staňte se jedním z nás!

ČÍM SE BUDETE ZABÝVAT:

  • rozvojem a péčí o svěřený sortiment servisního vybavení
  • analýzou cen nově zaváděných a stávajících produktů na trhu v ČR
  • budováním vztahů s dodavateli (účast na veletrzích, dealerských konferencích)
  • vyhledáváním nových dodavatelských a prodejních možností, vyjednáváním nákupních podmínek
  • podílením se na inovaci a rozvoji sortimentu a služeb

POKUD O VÁS PLATÍ, ŽE:

  • máte analytické myšlení a excel pro vás není jen pracovním nástrojem
  • jste schopen/schopna vidět cíl na své cestě a nebojíte se za ním tvrdě jít
  • jste komunikativní (i v Angličtině) a máte příjemné vystupování
  • práce v týmu a pro tým je pro vás důležitá
  • jste zodpovědný/á a záleží vám na výsledku vaší práce

...PAK JSTE PRÁVĚ TÍM, KOHO HLEDÁME!

CO PRACÍ V AUTO KELLY ZÍSKÁTE:

  • každodenní kontakt s leadery v oboru v celosvětovém měřítku (Bosch, Texa, Hartridge a další...)
  • možnost se realizovat a rozvíjet v oblasti elektronických systémů vozidel, diagnostiky a Diesel problematiky
  • dodavatelská školení přímo ve výrobních závodech
  • možnost ovlivňovat výsledek celé firmy a vidět velmi rychle výsledek své práce
  • atraktivní finanční ohodnocení s motivačním bonusovým systémem
  • a další příjemné maličkosti jako stravenky, zdravotní volno a zaměstnanecké slevy

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2656215  Dátum zverejnenia: 21.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.