Automechanik

AUTO KELLY-AUTOSERVIS Štefan Miklas

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
750 - 1.300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého autoservisu v Banskej Bystrici prijmeme automechanika.

Pracovné miesto: Automechanik s 3-ročnou praxou (mimo školskej praxe) šikovný,zodpovedný, samostatný s chuťou do práce, Nástupný plat v čistom 600 až 1.000 Eur, závisí od šikovnosti a skúsenosti mechanika. OBEDY hradené zamestnávatelom.

Prosíme záujemcov aby telefonicky kontaktovali pána Miklasa na tel.č. 0908 947 026.
Inzeráty platia (sú aktuálne) do ich zmazania.

Obedy grátis,pravidelné mimoriadne odmeny za kvalitne odvedenú prácu. Možnosť využívania firemného vozidla. Zamestnávateľom hradené školenia.

Záujemcovia o pracovnú pozíciu volať na tel.č. 0908 947 026 p.Miklas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zodpovedný, samostatný, flexibilný, šikovný automechanik s chuťou do práce. 3-5 rokov prax mimo školskej praxe.

Autoservis Š.MIK pôsobí v Banskej Bystrici - časť Majer od roku 2009.

Vďaka modernej a veľmi dobre vybavenej dielni, odbornosti našich automechanikov a skúsenostiam sme schopní plniť náročné požiadavky našich klientov. Ponúkame kompletný servis všetkých značiek vozidiel.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Autoservis Š.MIK
Majerská cesta 36
97401 Banská Bystrica

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1604823   Dátum zverejnenia: 29.11.2016