Autolakovník veterány

Auto Jednicka s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 38, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
1650 - 1900 EUR/mesiac, 1300 ciste ako zaklad a viac, plus bonusy a nadcasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tmelenie, brusenie, plnicovanie a celkova priprava veteranov na lakovanie.

Samotne lakovanie netreba, len priprava.

Obedy, platene nadcasy.

Hladame skuseneho a sikovneho autolakovnika, ktory tuto pracu robi aktivne niekolko rokov a vystudoval to. Preto prosim aby nereagovali ludia co s tym nemaju skusenosti, v zivote to nerobili a nevedia o com je rec (maliari, strojari, dokladaci tovaru, stolari, mechanici, soferi a podobne).

Dakujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

5

Pracovitost, nekonfliktonst, lojalnost, schopnost pracovat v time.

Vediet pekne modelovat, brusit a striekat plnic.

Venujeme sa lakérnickým prácam osobných automobilov a klampiarskym prácam osobných automobilov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1829480  Dátum zverejnenia: 12.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1650 - 1900 EUR/mesiac, 1300 ciste ako zaklad a viac, plus bonusy a nadcasy