Asistentka pre servis vozidiel

AUTO - IMPEX spol. s r.o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 68, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
základná mzda + výkonové odmeňovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zákazníkov servisu
- vybavovanie telefonických požiadaviek zákazníkov
- plánovanie zákazníkov do servisu
- starostlivosť o kanceláriu, evidencia pošty, dochádzky, pokladňa
- fakturácia servisných zákazok

- práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- široký vzdelávací program a možnosť zvyšovania kvalifikácie
- sociálny program a zľavy pre zamestnancov
- príjemné pracovné prostredie
- práca v mladom kolektíve

Záujemcovia môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu personalne@auto-impex.sk. V predmete uveďte názov "Asistentka pre servis vozidiel". Vzhľadom na veľký počet životopisov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- slušné vystupovanie a vyjadrovanie
- komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- organizačné schopnosti

Spoločnosť AUTO – IMPEX so svojou 25 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. AUTO – IMPEX od svojho začiatku vsádza na poskytovanie služieb šitým na mieru jednotlivým zákazníkom, čiže ponúka aj vlastné produkty ako systémovú starostlivosť o vozidlové parky zákazníkov, školenia vodičov, alebo systém výmeny staré za nové. Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány. V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 200 ľuďom.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Vlčie hrdlo 68
821 07 Bratislava
ID: 783093   Dátum zverejnenia: 16.9.2016