Technik skladu

AUTO - IMPEX spol. s r.o.

Rožňavská 28, Vlčie hrdlo 68, Bratislava 821 07, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
650 - 1000 EUR / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem a výdaj tovaru (aj s čítačkou)
- správne zaskladnenie tovaru
- obsluha servisných stredísk
- spracovanie príjmu a výdaja prostredníctvom PC
- čiastkové inventúry
- tipovanie náhradných dielov
- práca na zmeny

- práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- široký vzdelávací program a možnosť zvyšovania kvalifikácie
- sociálny program a zľavy pre zamestnancov
- motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu personalne@auto-impex.sk. V predmete mailu uveďte "Technik skladu". Uchádzači, ktorí budú spĺňať požadované kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, dopravné

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nevyhnutnou podmnienkou je dobrá znalosť práce s PC a ovládanie základov konštrukcie vozidiel.
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- orientácia na riešenie úloh
- prozákaznícky prístup (interný aj externý zákazník)
- ochota pracovať na smeny

Spoločnosť AUTO – IMPEX so svojou 25 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. AUTO – IMPEX od svojho začiatku vsádza na poskytovanie služieb šitým na mieru jednotlivým zákazníkom, čiže ponúka aj vlastné produkty ako systémovú starostlivosť o vozidlové parky zákazníkov, školenia vodičov, alebo systém výmeny staré za nové. Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány. V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 200 ľuďom.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Vlčie hrdlo 68
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Toblová
Tel.: 0911 954 014
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2425440   Dátum zverejnenia: 23.11.2016