Hosteska

AUTO - IMPEX spol. s r.o.

Rožňavská 28, Bratislava 821 07, Trstínska cesta 28, Trnava, Bratislava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Odmeňovanie podľa danej akcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hostesing- osobný kontakt so zákazníkom, prezentácia produktu

Práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
Dlhodobá spolupráca práca pri marketingových akciách
Sociálny program a zľavy pre zamestnancov a brigádnikov
Motivujúce platové ohodnotenie

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu [email protected]. V predmete mailu uveďte "Brigádnik". Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie a vyjadrovanie
Komunikatívnosť
Zodpovedný prístup k práci
Flexibilita
Ústretovosť k zákazníkovi

Spoločnosť AUTO – IMPEX je dynamická, moderná a uznávaná spoločnosť so stabilným podielom na trhu. So svojou 32 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel značky NISSAN, FIAT a IVECO od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. Poskytujeme spoľahlivé a profesionálne služby orientované na potreby a požiadavky zákazníkov.
Predaj a servis vozidiel je primárnym zameraním spoločnosti AUTO - IMPEX, ale tak isto poskytujeme doplnkové služby súvisiace s prevádzkou vozidiel ako:
- Garancia mobility
- Poradenstvo
- Školenia pre zákazníkov
- Garanciu kvality
Naším milým poslaním je aj poskytovanie príležitostí pre študentov, čím zabezpečujeme nových profesionálov na pracovnom trhu.
V neposlednom rade túžime zosobňovať prostredie, ktoré priťahuje tvorivých a talentovaných ľudí a vytvárať pozitívny imidž spoločnosti.
Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány.
V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 160 ľuďom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2411498  Dátum zverejnenia: 8.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Odmeňovanie podľa danej akcie