Umývač / Repasér

AUTO - IMPEX spol. s r.o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 68, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Fixná mzda + zložka závislá od počtu umytých vozidiel

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- umývanie a čistenie osobných vozidiel ( interiér, exteriér )
- vedenie evidencie umytých a vyčistených vozidiel
- umývanie demontovaných častí z vozidiel pre dielňu
- výpomoc v karosárskej a lakýrnickej dielne ( leštenie, brúsenie....)

- práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- široký vzdelávací program a možnosť zvyšovania kvalifikácie
- sociálny program a zľavy pre zamestnancov
- motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu personalne@auto-impex.sk. V predmete mailu uveďte "Umývač /repasér". Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky, automobilový

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci, vzťah k autám, čistote a poriadku, flexibilita, lojalita

Spoločnosť AUTO – IMPEX so svojou 25 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. AUTO – IMPEX od svojho začiatku vsádza na poskytovanie služieb šitým na mieru jednotlivým zákazníkom, čiže ponúka aj vlastné produkty ako systémovú starostlivosť o vozidlové parky zákazníkov, školenia vodičov, alebo systém výmeny staré za nové. Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány. V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 200 ľuďom.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Vlčie hrdlo 68
821 07 Bratislava
ID: 2237400   Dátum zverejnenia: 17.10.2016