Prijímací technik vozidiel

AUTO - IMPEX spol. s r.o.

Miesto práce
Rožňavská 28/A, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Fixná mzda + zložka závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem vozidiel do servisu
- vytváranie cenových kalkulácií
- riadenie realizácie opravy
- komunikácia so zákazníkmi
- riadenie menšieho teamu mechanikov (5-6)
- odovzdanie vozidla zákazníkovi po oprave
- práca na 2 zmeny

- zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti
- zaujímavú a náročnú prácu v kontakte s ľuďmi
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu (systém produktových školení, tréningy obchodno-servisných zručností)
- motivujúce finančné ohodnotenie
- široký vzdelávací program - možnosť kariérneho rastu
- zamestnanecké zľavy pri kúpe vozidla
- sociálny program pre zamestnancov

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu [email protected]. V predmete mailu uveďte "Prijímací technik vozidiel". Vybratí uchádzači budú len s praxou v oblasti servisu pozvaní telefonicky na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Servis a predaj ND, servis vozidiel

Počet rokov praxe

2

- komunikačné zručnosti
- samostatnosť pri riešení úloh
- technické myslenie
- prozákaznícky prístup
- Organizačné schopnosti
- schopnosť práce pod stresom
- dôslednosť a zodpovednosť

Spoločnosť AUTO – IMPEX je dynamická, moderná a uznávaná spoločnosť so stabilným podielom na trhu. So svojou 32 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel značky NISSAN, FIAT a IVECO od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. Poskytujeme spoľahlivé a profesionálne služby orientované na potreby a požiadavky zákazníkov.
Predaj a servis vozidiel je primárnym zameraním spoločnosti AUTO - IMPEX, ale tak isto poskytujeme doplnkové služby súvisiace s prevádzkou vozidiel ako:
- Garancia mobility
- Poradenstvo
- Školenia pre zákazníkov
- Garanciu kvality
Naším milým poslaním je aj poskytovanie príležitostí pre študentov, čím zabezpečujeme nových profesionálov na pracovnom trhu.
V neposlednom rade túžime zosobňovať prostredie, ktoré priťahuje tvorivých a talentovaných ľudí a vytvárať pozitívny imidž spoločnosti.
Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány.
V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 160 ľuďom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2079814  Dátum zverejnenia: 14.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixná mzda + zložka závislá od výkonu