Obchodný zástupca pre predaj náhradných dielov

Auto Ideal s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 97/A, 831 04, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu.

Popis práce:
- predaj originálnych dielov a originálneho príslušenstva tretím stranám,
- vypracovávanie ponúk, spracovanie sezónnych akcií,
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
- popredajná starostlivosť o zákazníkov,
- spolupráca s importérom a jednotlivými oddeleniami spoločnosti pri podpore predaja náhradných dielov.

Ponúkame finančné hodnotenie v náväznosti na výkon a možnosť realizovať sa v prostredí značkovej a autorizovanej siete velkého automobilového koncernu

- príjemný kolektív a dobre vybavené pracovné prostredie,
- odmeňovanie úmerne kvalite a množstvu vykonanej práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- prehľad v automobilovom priemysle na domácom a európskom trhu,
- znalosť špecifických požiadaviek a prostredia zákazníkov v oblasti automotive výhodou,
- skúsenosti s akvizičnou činnosťou výhodou,
- profesionálne vystupovanie a sociálne zručnosti pre nadväzovanie vzťahov so zákazníkmi,
- komunikačné, predajné a vyjednávacie schopnosti,
- chuť pracovať a zodpovedný prístup k práci,
- samostatnosť.

Autorizovaný predaj a servis vozidiel značky RENAULT, DACIA a SUZUKI

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1737209  Dátum zverejnenia: 20.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou