Predajca vozidiel Volkswagen

Auto Gábriel, s r.o. Košice

Auto Gábriel, s.r.o. Košice - Volkswagen Prešovská, Prešovská cesta, Košice
Termín nástupu
1.1.2023
1 300 - 2 000 EUR/mesiac13. plat 1300Eur pri splnení osobného plánu predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- vedenie obchodných rozhovorov, zisťovanie potrieb zákazníkov
- vykonávanie prezentácií vozidiel a skúšobných jázd
- vypracovanie ponúk vozidiel, financovania, poistenia, príslušenstva
- vedenie obchodnej agendy a manažment starostlivosti o existujúceho zákazníka
- fakturácia vozidiel

- vzdelávací proces
- zamestnanecký motivačný a provízny systém
- sociálny program pre zamestnancov
- vlastné stravovacie zariadenie
- príspevky na stravné lístky zo soc. fondu
- zamestnanecké zľavy na služby a produkty

Do užšieho kola budú zaradené životopisy, ktoré spĺňajú nasledovné podmienky:
1. motivačný list
2. životopis
3. fotografia
4. splnené požiadavky na pracovnú pozíciu
Informácie po telefóne nepodávame.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predaj tovaru, alebo služieb.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame, že budete pracovať iniciatívne, že ste pripravený/á poskytnúť nadpriemerný výkon za nadpriemerný plat. Ste ochotný/á akceptovať fakt, že Váš pracovný čas je do istej miery závislý od Vašich zákazníkov? Prax v oblasti predaja vozidiel NIE JE NUTNÁ, vyžadujeme komunikačné a prezentačné zručnosti, silnú zákaznícku orientáciu a vysoké pracovné nasadenie, schopnosť plánovania času a seba organizácie, cieľavedomosť a dôslednosť.

Predaj a servis vozidiel Volkswagen, Audi a Škoda
Predaj a servis jazdených vozidiel Das WeltAuto
Autopožičovňa RentAuto www.rentauto.sk
www.gabriel.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 77597  Dátum zverejnenia: 14.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac