Predajca vozidiel

Auto Gábriel, s r.o. Košice

Miesto práce
Auto Gábriel, Ulica osloboditeľov 70, 040 17 Košice Barca
Termín nástupu
02.05.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- vedenie obchodných rozhovorov, zisťovanie potrieb zákazníkov
- vykonávanie prezentácií vozidiel a skúšobných jázd
- vypracovanie ponúk vozidiel, financovania, príslušenstva
- vedenie obchodnej agendy a manažment starostlivosti o existujúceho zákazníka
- fakturácia vozidiel
- zodpovednosť za plnenie plánov predaj

- vzdelávací proces
- zamestnanecký motivačný a provízny systém
- sociálny program pre zamestnancov

Do užšieho kola budú zaradené životopisy, ktoré spĺňajú nasledovné podmienky:
1. motivačný list
2. životopis
3. fotografia
4. splnené požiadavky na pracovnú pozíciu.
Informácie po telefóne nepodávame.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov v databáze spoločnosti Auto Gabriel, s.r.o. v súlade so zákonom 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame, že budete pracovať iniciatívne, že ste pripravený/á poskytnúť nadpriemerný výkon za nadpriemerný plat. Ste ochotný/á akceptovať fakt, že Váš pracovný čas je do istej miery závislý od Vašich zákazníkov? Prax v oblasti predaja vozidiel výhodou, vyžadujeme komunikačné a prezentačné zručnosti, silnú zákaznícku orientáciu a vysoké pracovné nasadenie, schopnosť plánovania času a sebaorganizácie, cieľavedomosť a dôslednosť.

Predaj a servis vozidiel Volkswagen, Audi, Seat a Škoda
Predaj a servis jazdených vozidiel Das WeltAuto
Autopožičovňa AVIS
www.gabriel.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Auto Gábriel, s. r.o. Košice
Ulica osloboditeľov 70
040 17 Košice-Barca
ID: 77597   Dátum zverejnenia: 1.3.2016