Predajkyňa / predajca nových vozidiel

AUTO EXTRA

Miesto práce
Továrenská 33, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
Od 1 150 EUR/mesiaczákladná fixná mzda 1150,00 € + produktová zložka, ktorú si ovplyvňuje predajca sám na základe dosiahnutých výsledkov z predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu samostatný predajca nových vozidiel:

- Aktívna komunikácia so zákazníkom smerujúca k uzatvoreniu obchodu

- Zisťovanie potrieb zákazníkov, vykonávanie prezentácie nových automobilov a vykonávanie predvádzacích jázd

- Vykonávanie administratívnych činností a vedenie obchodnej agendy spojenej s predajom automobilu

- Vypracovanie cenových ponúk a návrhy riešenia potrieb podľa zákazníkov v oblasti financovania a poistenia nových vozidiel

- Aktívna komunikácia a ponuka príslušenstva

- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov formou propagácií a marketingu

- Po predajná komunikácia so zákazníkom ohľadom spokojnosti

- Práca s informačným systémom

- Zodpovednosť za splnenie plánu predaja automobilov

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Komunikácia so zákazníkmi a zisťovanie ich potrieb

- Prezentovanie a predávanie nových vozidiel, skúšobné jazdy

Hľadáme ambicióznu predajkyňu / predajcu, ktorí sa chcú stať súčasťou nášho tímu a pracovať na pozícii predajcu nových vozidiel.

Ty budeš aktívne komunikovať so zákazníkmi, zisťovať ich potreby a ponúkať im nové automobily. Budeš sa venovať administratívnym činnostiam a vedeniu obchodnej agendy spojenej s predajom.

Pokiaľ sa chceš rozvíjať ešte viac možeš sa vypracovať na FLEETOVÉHO PREDAJCU.

Ak ťa baví práca s ľuďmi a máš záujem o automobilový priemysel, pridaj sa k nám!

- Máš možnosť osobného rastu a rozvoja kariéry v oblasti predaja nových vozidiel

- Získavaš zamestnanecké ceny na produkty a služby

- Užívaš si odborné, certifikované a produktové školenia, aby si sa v oblasti predaja nových vozidiel stále zlepšovala/zlepšoval

- Môžeš sa zúčastňovať firemných eventov a podujatí, kde sa môžeš stretnúť s ďalšími kolegami a získať nové skúsenosti

- Tvoje výsledky sú individuálne ohodnotené, čím získavaš motiváciu dosahovať čo najlepšie výsledky

- Okrem toho, ponúkame ti príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív, kde sa cítiš príjemne a vítaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Predaj a servis nových motorových vozidiel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý
inzertné portály - Mierne pokročilý
Raynet CRM - Základy
Strojopis - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Sociálne siete - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Hľadáme komunikatívneho a samostatného predajcu

- Musíš byť cieľavedomý, zodpovedný a flexibilný.

- S príjemným vystupovaním a schopnosťou vycítiť potreby zákazníka.

- Porozumenie pre záujmy zákazníka a schopnosť obhájiť predávaný produkt.

- Požadujeme stredoškolské vzdelanie a skúsenosti v predaji automobilov.

- Výhodou sú znalosti cudzieho jazyka a práce s PC.

- Ak si ambiciózny a máš chuť sa učiť, tak nám pošli svoj životopis!

Sme stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu 33 rokov, ktorá pôsobí v oblasti predaja a servisu značiek SsangYong, MG, Benelli, Keeway. Pripravujeme pre zákazníka nové vozidlá k predaju a následne pre nich zabezpečujeme plnohodnotný servis, vrátane opráv po poistných udalostiach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4663516  Dátum zverejnenia: 17.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac