Konštruktér Senior, CATIA v5 - Rakúsko

auto.des, s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
3 500 EUR/mesiacMzda môže byť vyššia podľa skúseností a odpracovaných rokov, 13., 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podieľanie sa na vývoji dielov, zostáv a jednotlivých dielov od konceptu až po pripravenosť výroby a vypracovanie dizajnu pomocou CATIA V5
  • Zohľadnenie funkčných, ekonomických, materiálových a výrobných aspektov
  • Vypracovanie podrobných návrhov s ohľadom na zadanú technológiu výroby, dané materiály a technické normy
  • Vytváranie a udržiavanie súvisiacich technických výkresov, 3D modelov a príslušnej projektovej dokumentácie.
  • Výpočet a určenie funkčných rozmerov a tolerancií
  • Vytváranie technickej dokumentácie v nemčine a angličtine
  • Súčasťou vašej práce je aj účasť na tvorbe špecifikácií a účasť na konštrukčnej FMEA
  • Práca v medzinárodnom tíme a v prípade potreby koordinácia balíkov úloh medzi globálnymi vývojovými lokalitami

  • Miesto nasadenia je neďaleko od slovenských hraníc
  • Rakúska pracovná zmluva vo veľkej medzinárodnej firme
  • Skrátená pracovná doba

Životopisy prosím zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Mechatronika, Automotive, a p.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  • Absolvované technické vzdelanie (SŠ, VŠ) v odboroch strojárstvo, mechatronika, technológia spracovania plastov, alebo príbuzný odbor
  • niekoľkoročné odborné skúsenosti ako konštruktér v automobilovom priemysle
  • Veľmi dobrá znalosť nemčiny a angličtiny slovom aj písmom
  • V ideálnom prípade poznajú rôzne materiály, ako napríklad: plast, hliník a plech
  • Sebavedomie v používaní CAD softvéru CATIA V5 ako aj dobrá znalosť konštrukčných systémov a FMEA
  • Vysoká miera samostatnosti, sociálnych zručností a inovatívneho ducha

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, riadením a sprostredkovaním práce a projektov. Na trhu od roku 2015.
ID: 4791824  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac