Mechanik, montér

AutoCar - Ťažné zariadenia s.r.o.

Miesto práce
Ivachnová
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 800 EUR/mesiacMožnosť získania aj 13-teho platu v závislosti od ekonomický výsledkov firmy a plnenia ročného plánu prevádzky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii "mechanik" v našom tíme bude Tvojou hlavnou náplňou práce:

- Montáž ťažných zariadení na automobily
- Montáž a servis prívesných vozíkov
- Testovanie funkčnosti ťažných zariadení
- Montáž strešných nosičov a boxov
- Promptné riešenie vzniknutých technických problémov a závad
- Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP

Práca v stabilnej slovenskej firme s bohatou históriou a pobočkami aj v zahraničí
- Motivačné platové ohodnotenie pozostávajúce zo základnej zložky, ktorá zohľadňuje skúsenosti pracovníka a výkonnostnej zložky, ktorá progresívne rastie s produktivitou práce
- Pravidelné firemné akcie
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Pracovné oblečenie zdarma
- Jedná sa o jednozmennú prácu (žiadne poobedné, nočné)
- Výborne vybavené dielne všetkým potrebným náradím
- Možnosť získania aj 13-teho platu v závislosti od ekonomický výsledkov firmy a plnenia ročného plánu prevádzky

Pokiaľ si šikovný a spoľahlivý človek, ktorý sa dobre cíti v kolektíve, máš rád prácu s autami a rád sa učíš nové veci, nemusíš byť ani nejak skúsený v našom "fachu". Všetko čo budeš potrebovať ťa radi naučíme, potrebuješ akurát chuť do práce a učiť sa nové veci! V prípade záujmu stať sa členom nášho tímu nám pošli svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu a my Ťa už budeme kontaktovať obratom mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálne zručný, rýchly, presný a spoľahlivý montér
- Skúsenosť z autodielne prípadne ako montážny pracovník
vo výrobe je vítaná
- Vodičský preukaz B
- Porozumenie technických dokumentácií
- Fyzická zdatnosť a flexibilita

Spoločnosť Autocar s.r.o. funguje na Slovensku už viac ako 25 rokov a je jednotka na trhu vo svojom segmente v rámci regiónu strednej Európy. Má viac než 3000 veľkoobchodných partnerov po celej SR a vyváža do 10 krajín EU. Spoločnosť sa venuje predaju a montáži ťažných zariadení pre automobily, predaju a servisu prívesných vozíkov a tiež predaju strešných boxov a nosičov. Priemerne sa denne na našich prevádzkach montujú ťažné zariadenia do viac ako 50 áut.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2483648  Dátum zverejnenia: 27.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac