Pracovník skladu

Austrian Airlines Technik - Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Letisko M.R. Štefánika, Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
nástupný 760 - 785 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s leteckým/neleteckým materiálom
a. prijímanie materiálu do skladu (fyzicky aj systémovo)
b. príprava materiálu a dokumentácie na odoslanie
c. vyskladňovanie materiálu na základe požiadaviek
- manipulácia s chemickým materiálom (mazivá, oleje...)
- zodpovednosť za správnu a bezpečnú manipuláciu a skladovanie materiálu a zariadení podľa vnútropodnikových smerníc
- denná kontrola doby životnosti materiálu a zariadení
- vytváranie denných reportov o pohybe materiálu pre potreby oddelenia logistiky
- občasná práca na VZV
- úzka spolupráca s oddelením logistiky
- úzka spolupráca a koordinácia s ostatnými oddeleniami a s oddelením logistiky vo Viedni
- odvoz a dovoz leteckého, neleteckého materiálu

- zamestnanecké zvýhodnené letenky
- príspevok na výuku anglického jazyka
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- vyššia náhrada príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti
- príspevok na dochádzku
- rok 2017: vianočná odmena vyplatená za mesiac november 2017 v sume 400,-eur brutto
- rok 2018-2020: vianočná odmena vyplatená za mesiac november príslušného kalendárneho roku v sume 650,-eur brutto

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím posielajte výhradne na mail: hr@atb.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Internet (e-mail, www) - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

- vodičské oprávnenie sk. B je podmienkou
- prax na pozícii skladník je výhodou
- schopnosť pracovať v tíme
- ochota vzdelávať sa
- práca na zmeny
- BEZÚHONNOSŤ - vzhľadom na miesto pôsobenia spoločnosti - vo vyhradenom bezpečnostnom priestore letiska - sa vyžaduje bezúhonnosť kandidáta

Opravy a údržba lietadiel (Specialized Base Maintenance Provider for Airbus A321/A320/A319, Fokker 70/100 and Embraer 170/190)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Letisko M.R. Štefánika, Hangár C
820 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 635514   Dátum zverejnenia: 8.11.2016