Pracovník technického čistenia (Cleaner)

Austrian Airlines Technik - Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Letisko M.R. Štefánika, Hangár C, Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
760

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-interiérové a exteriérové čistenie lietadla
-technické čistenie lietadlových komponentov a lietadlových častí
-čistenie pozemného zariadenia
-zametanie znečistených plôch pri údržbe lietadiel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-zodpovedný prístup
-skúsenosti s upratovacími prácami sú vítané
-práca na zmeny
- BEZÚHONNOSŤ - vzhľadom na miesto pôsobenia spoločnosti - vo vyhradenom bezpečnostnom priestore letiska - sa vyžaduje bezúhonnosť kandidáta

Opravy a údržba lietadiel (Specialized Base Maintenance Provider for Airbus A321/A320/A319, Fokker 70/100 and Embraer 170/190)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Letisko M.R. Štefánika, Hangár C
820 01 Bratislava
ID: 2106661   Dátum zverejnenia: 12.10.2016