Letecký mechanik (Unqualified Aircraft Mechanic)

Austrian Airlines Technik - Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Letisko M.R. Štefánika, Hangár C, 820 01 Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie jednoduchých pomocných prác v súvislosti s opravou a údržbou lietadlovej techniky výlučne pod dohľadom príslušného kvalifikovaného alebo osvedčujúceho/certifikovaného personálu.

- zamestnanecké zvýhodnené letenky
- príspevok na výuku anglického jazyka
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- vyššia náhrada príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti
- príspevok na dochádzku
- rok 2017: vianočná odmena vyplatená za mesiac november 2017 v sume 400,-eur brutto
- rok 2018-2020: vianočná odmena vyplatená za mesiac november príslušného kalendárneho roku v sume 650,-eur brutto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

letecký mechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- požadované vzdelanie: zameranie letecký mechanik alebo praktické skúsenosti s lietadlovou technikou sú podmienkou
-anglický jazyk
- BEZÚHONNOSŤ - vzhľadom na miesto pôsobenia spoločnosti - vo vyhradenom bezpečnostnom priestore letiska - sa vyžaduje bezúhonnosť kandidáta

Opravy a údržba lietadiel (Specialized Base Maintenance Provider for Airbus A321/A320/A319, Fokker 70/100 and Embraer 170/190)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Letisko M.R. Štefánika, Hangár C
820 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1951092   Dátum zverejnenia: 11.11.2016