Pomocná sila v kuchyni (hľadáme muža)

Austria Trend Hotel Bratislava****

Miesto práce
AT Hotel, Vysoká 2A, 811 06, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre Austria Trend Hotel Bratislava hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu " Pomocná sila v kuchyni", praca na TPP !

- Práce umývača riadu vo frekventovanej prevádzke
- Zabezpečovanie čistoty v kuchyni
- Sanitácia priestorov kuchyne
- Pomocné práce
- Dodržiavanie denných úloh šéfkuchára

- Práca v tíme
- Skúsenosti s prácou na pozícii umývač riadu, prípadne v hotelovej kuchyni výhodou

Informácie o výberovom konaní

Prosím o zasielanie životopisov na email adresu:

kitchen.bratislava@austria-trend.at

Odpovedáme len vybraným uchádzačom, ktorí budú následne pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, cestovný ruch, hotelový management

- Samostatná pracovná činnosť
- Zodpovednosť za plnenie pracovných úloh
- Flexibilita v prípade potreby extra pomoci oddeleniu, prispôsobivosť

AUSTRIA TREND Hotel Bratislava **** má k dispozícii 199 De Luxe, Executive a Executive De Luxe izieb s Executive Lounge, 335 m2 konferenčnej plochy s 5 konferenčnými miestnosťami, reštauráciu, lobbybarom, wellness a fitness centrum so saunou a cardio vybavením a 70 parkovacích miest v hotelovej podzemnej garáži.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Austria Trend Hotel Management Slovakia, s.r.o.
Vysoká 2A
81106 Bratislava
ID: 858854   Dátum zverejnenia: 9.10.2016