HR Manager

Austria Trend Hotel Bratislava****

Miesto práce
Vysoká 2A, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR brutto , mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa personálneho výberu zamestnancov, organizácia, predselekcia a správa životopisov,
• Výberový proces, organizácia a vedenie pracovných pohovorov,
• Príprava pracovných zmlúv, dodatkov k pracovným zmluvám zamestnancov,
• Kompletná správa personálnej agendy všetkých zamestnancov,
• Správa a aktualizácia databázy zamestnancov a relevantných informácií v nej,
• Plánovanie počtu zamestnancov, mesačný a priebežný reporting pre riaditeľa hotela a manažérov jednotlivých oddelení,
• Kompletné zastrešenie administratívnej správy nových a odchádzajúcich zamestnancov,
• Spolupráca a komunikácia s externou spoločnosťou, ktorá vedie mzdovú agendu,
• Príprava podkladov pre spracovanie mesačných miezd, komplexná kontrola dochádzok a ostatných prodkladov k výpočtu miezd,
• Správa dovoleniek, návštev lekára, PN, skúšobných a výpovedných dôb, víkendových pracovných služieb, atď.
• Koordinácia ochrany osobných údajov, pracovnej zdravotnej služby a povinných školení v súlade s platnou legislatívou,
• Správa školení - povinných zo zákona, ako aj doplnkových a nadstavbových v spolupráci s externými partnermi,
• Aktualizácia a vedenie vstupných všeobecných školení pre nových zamestnancov ako školiteľ,
• Správa a aktualizácia interných smerníc a nariadení hlavne pre oblasť ľudských zdrojov,
• Komunikácia s verejnými inštitúciami a externými spoločnosťami v rámci personálnej agendy.

• Bonus za lojalitu (v závislosti od dĺžky pracovného pomeru),
• Stravovanie v zamestnaneckej jedálni zdarma,
• Ďalšie odborné vzdelávanie (Hospitality, Up-/Crossselling tréning), osobný a profesionálny rast,
• Stabilné pracovné miesto,
• Zamestnanecké výhody v rámci ubytovania v hoteloch a rezortoch najväčšej rakúskej sieti hotelov Austria Trend Hotels & Resorts za zvýhodnené zamestnanecké ceny,
• Zvýhodnené možnosti cestovania vo Verkehrsbüro Group, najväčšieho koncernu v cestovnom ruchu v Rakúsku.

Váš motivačný list a životopis v anglickom jazyku s fotografiou zašlite, prosím, na kontakt uvedený nižšie.
Na osobný pohovor pozývame len kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá zadané v pracovnej ponuke.
Osobné zložky neúspešných kandidátov budú po ukončení výberového konania zmazané resp. skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Reprezentatívne, dôveryhodné a profesionálne vystupovanie,
• Vynikajúci organizačný talent, samostatná pracovná činnosť, sebamotivácia,
• Schopnosti obchodného rokovania a vyjednávania, zastupovania spoločnosti pred verejnými inštitúciami,
• Vysoká angažovanosť, osobná motivácia, flexibilita, empatia,
• Ochota pomôcť a riešiť problémové situácie v rámci jednotlivých oddelení, podpora vedúcich manažérov jednotlivých oddelení,
• Pracovné skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii v hotelovom odvetví sú vítané,
• Prípadná znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou.

AUSTRIA TREND Hotel Bratislava **** má k dispozícii 199 De Luxe, Executive a Executive De Luxe izieb s Executive Lounge, 333 m2 konferenčnej plochy s 5 konferenčnými miestnosťami, reštaurácia, lobbybar, wellness a fitness centrum so saunou a kardio vybavením a 70 parkovacích miest vo verejnej podzemnej garáži.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 697812  Dátum zverejnenia: 24.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR brutto , mesačne