Pracovník rezervačného oddelenia

Austria Trend Hotel Bratislava****

Miesto práce
AT Hotel, Vysoká 2, 811 06, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Austria Trend Hotel Bratislava hľadá vhodného kandidáta na pozíciu "Pracovník rezervačného oddelenia":

* aktívna komunikácia ohľadom rezervácií hotelových izieb s korporátnou a leisure klientelou
* spracovávnanie cenových ponúk predaja izieb
* telefonická a emailová komunikácia s klientom
* rezervácia izieb, spracovanie a vytváranie rooming listov
* administratívne spracovávanie poskytnutých dát a ich evidencia v rezervačnom systéme Protel
* zodpovednosť za aktualizáciu dát a cien v rezervačnom systéme
* spolupráca s oddelením predaja a oddelením recepcie
* vystavovanie zálohových faktúr, evidencia prijatých predplatieb

Profesijný životopis zasielajte len v anglickom jazyku (nemeckom jazyku) spolu s motivačným listom

Do predmetu správy prosím uvádzajte NÁZOV POZíCIE, o ktorú sa uchádzate.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* komunikatívnosť, komunikačná flexibilita v cudzom jazyku na dennej báze
* pozitívny prístup k práci so zákazníkom
* orientácia na detailnú a precíznu prácu
* samostatnosť, spoľahlivosť
* aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou, nemecký jazyk výhodou
* pozícia vhodná aj pre kandidáta, ktorý pracoval na pozícii recepčný,nie je vsak podmienkou

AUSTRIA TREND Hotel Bratislava **** má k dispozícii 199 De Luxe, Executive a Executive De Luxe izieb s Executive Lounge, 333 m2 konferenčnej plochy s 5 konferenčnými miestnosťami, reštaurácia, lobbybar, wellness a fitness centrum so saunou a kardio vybavením a 70 parkovacích miest vo verejnej podzemnej garáži.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1220396  Dátum zverejnenia: 13.7.2016