Manažér e-shopu

Austria Point, s. r. o.

Miesto práce
Seberíniho 1, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa e-shopu, ktorý sa zaoberá predajom drogérie z Rakúska pre slovenský trh,
- pridávanie, odoberanie, výber, fotodokumentácia a úprava nových produktov,
- sledovanie zľavovej politiky a návrh akcií,
- online marketing ( SEO, sociálne siete, PPC reklama a iné)
- nákup určitých produktov a výber nových z Rakúska,
- objednávanie produktov a komunikácia o nich s rakúskymi partnermi
- komunikácia s marketingovými dodávateľmi, s grafikmi
objednávanie tovaru na sklad, evidencia skladových zásob v systéme,
- ekonomická agenda.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, prosím zasielajte Vaše životopisy v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu job@austriapoint.sk.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme však iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú naše podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti so správou, ideálne s vývojom e-shopu
- ekonomické základy
- samostatnosť, zodpovednosť,
- orientácia na detaily

Naša spoločnosť vedie e-shop zameraný na predaj maloobchodného tovaru priamo z Rakúska.

Seberíniho 1
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

ID: 2932792   Dátum zverejnenia: 24.7.2017