Vedúci skladu

AUSTRIA BETON WERK s.r.o.

Miesto práce
Kráľová pri Senci
Termín nástupu
august, september 2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie skladu a skladovej evidencie riadenie skladového procesu pri uskladňovaní tovaru;
- zabezpečovanie logistickej činnosti
- inventarizácia skladu a kontrola skladových zásob, racionálne využitie skladových priestorov;
Kontrola prípravy a výdaja tovaru
Kontrola a udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach.
Zaisťovanie bezpečnosti tovaru.
Zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade.
Kontrola a aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru.
Spolupráca pri vykládke kamiónov.

Trvalý pracovný pomer, bonusy, odmeny

životopis s aktuálnou fotografiou pošlite na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo výroba

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Manuálna zručnosť, dochvílnosť, zodpovednosť.
Platné doklady na VZV - nie sú podmienkou.

AUSTRIA BETON WERK pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov, počas ktorých sa zaradila medzi lídrov vo svojej oblasti. ABW je výrobca a predajca betónovej zámkovej dlažby a prvkov záhradnej architektúry, betónových plotových tvaroviek - ALPSKÝ PLOT, Prinášame tehnologické inovácie, udávame trendy a pre našich zákazníkov poskytujeme poradenstvo a technické návrhy.
www.abw.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2486040  Dátum zverejnenia: 1.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac