Obchodní ředitel pro dceřinou společnost

Austin Detonator s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úspěšný kandidát na této pozici bude mít na starost zejména:
• Podíl na přípravě lokální obchodní strategie a odpovědnost za plnění cílů
• Řízení, rozvoj a motivaci zaměstnanců
• Rozvoj obchodních aktivit – jednání s klíčovými zákazníky a dodavateli
• Zodpovědnost za přípravu nabídek pro výběrová řízení
• Mapování konkurence
• Jednání se státní správou
• Reporting do centrály společnosti

Požadavky:

• VŠ technického zaměření
• Orientace v oboru dobývání surovin, stavebnictví či příbuzných oborů
• Prokazatelné obchodní zkušenosti
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Schopnost vést a motivovat kolektiv
• Komunikační dovednosti na velmi dobré úrovni
• Trestní bezúhonnost

Nabídka:

• Příležitost uplatnit své zkušenosti v úspěšné a stabilní nadnárodní společnosti
• Prostor pro osobní a profesní rozvoj, uplatnění potenciálu
• Služební vozidlo i k soukromému využití
• Zajímavé zaměstnanecké benefity

Místo výkonu: Vyškov

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 2053362  Dátum zverejnenia: 19.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.