Personálny manažér realitnej kancelárie

AUREAL s. r. o.

Miesto práce
Drieňová 31, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa výsledkov a úspešnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme realitná kancelária, ktorá pôsobí na trhu 9 rokov. Úlohou personálneho manažéra bude vyhľadávanie vhodných kandidátov na pozíciu realitného makléra / maklérky.
- selekcia životopisov a telefonická predselekcia kandidátov
- priame oslovovanie vhodných kandidátov
- zabezpečuje agendu ľudských zdrojov
- zabezpečuje personálny marketing
- organizuje stretnutia a pracovné pohovory
- vytvára databázu vhodných kandidátov
- vytvára prehľad a aktívne vyhľadáva vhodných kandidátov na pozíciu realitného makléra / maklérky
- pravideľne reporty o svojich aktivitách a výsledkoch

pružný pracovný čas
motivujúce ohodnotenie na základe úspešnosti pri nábore maklérov/maklérok

Nakoľko sa nejedná o prácu na TPP, naša ponuka je vhodná aj pre uchádzača, ktorý má iné pracovné aktivity, pokiaľ nie sú totožné s našim podnikaním.
V prípade záujmu posielajte svoj živototpis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax
- precíznosť, systematickosť, dôslednosť,
- time management, dobrá organizácia práce
- lean myslenie, základné procesné myslenie (pri každodennej práci)
- analytické myslenie
- dispozícia chápať a rýchlo sa učiť
- schopnosť pracovať s veľkým počtom dát
- zameranie na detail - schopnosť koncentrovať sa

Viac ako desať rokov pôsobíme v realitách na Slovensku. Vám aj Vašim klientom ponúkame pohodlie a bezpečie pri predaji.

Svoje skúsenosti s radosťou posúvame kolegom, ktorí sa rozhodnú že do toho idú s nami.
ID: 2425105  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa výsledkov a úspešnosti