Ruby On Rails Developer Flowis

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Kariéra v slovenskej spoločnosti s globálnym vplyvom.

Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
Hľadáte šancu na začiatok svojej kariéry v slovenskej spoločnosti s výrazným globálnym dosahom? Táto príležitosť vám umožní podieľať sa na projektoch s celosvetovým vplyvom. Zároveň budete mať možnosť rozvíjať obchodný softvér pomocou moderných technológií.

Na tejto pozícii budete:
• zabezpečovať vývoj obchodného softvéru s využitím moderných webových technológií,
• rozvíjať svoje technické znalosti a programátorské zručnosti v rámci dlhodobej spolupráce,
• vašou úlohou bude pracovať na vývoji webových aplikácií a informačných systémov v rámci projektu Flowis,
• riešiť rozmanité úlohy spojené s veľkým množstvom údajov, rôznymi prípadmi použitia a integráciami s ďalšími rozsiahlymi systémami,
• pomáhať dosiahnuť ciele spoločnosti a prispievať k pozitívnym zmenám.

• Dlhodobá spolupráca,
• individuálny prístup a príjemná atmosféra,
• možnosť rastu,
• osobný rozvoj,
• pravidelné tímové budovanie a mladý tím,
• flexibilné pracovné hodiny a práca na diaľku,
• Multisport karta,
• firemné obedy, raňajky, neobmedzená káva,
• moderná kancelária,
• 5,80€ príspevok na stravu a iné.

Kandidáti so skúsenosťami s programovaním v Ruby On Rails vo svojich predchádzajúcich pracovných projektoch (sú započítavané aj školské projekty/bakalárske alebo diplomové práce), je potrebné poslať odkaz na ich repozitár na GitLab/GitHub.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Kariéra v slovenskej spoločnosti s globálnym vplyvom, ktorá pomáha firmám rásť prostredníctvom zlepšovania efektívnosti procesov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Študent univerzity - odborná špecializácia = IT/programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Ruby on Rails - Pokročilý
GIT - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý
jQeury - Základy
Bootstrap 3, 4 - Základy

Počet rokov praxe

3

Pri tejto pozícii budete potrebovať:
• aktívny prístup k riešeniu problémov,
• zodpovednosť,
• silnú pracovnú morálku a schopnosť nájsť celkové riešenie,
• túžbu učiť sa nové veci a pracovať v tíme,
• proaktívny,
• precízny,
• učenlivý,
• orientovaný na výsledky,
• optimalizácia riešení
• šikovnosť
• silné analytické myslenie.

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4783177  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac