Staňte sa Architektom Digitalizácie!

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme v dobe technológii, ktoré nám pomáhajú. Priložte aj vy ruku k dielu a zlepšujte procesy v oblasti digitalizácie!

Vašou úlohou bude:
• navrhovať zlepšenia vrámci zefektívnenia procesov
• definovať inovácie vrámci digitalizácie a automatizácie – ktoré z návrhov by bolo možné zdigitalizovať
• komunikovať s členmi tímov a zber návrhov na zlepšenie
• komunikovať realizáciu zmien s IT tímom, dodávateľmi
• pripraviť návrh na tvorbu toolov, ktoré by zjenodušili procesy financii, logistiky, kontrolingu, HR a iné

Čo spoločnosť ponúka:
• nejednu zaujímavú výzvu a to v podobe rôznorodých činností či procesov
• možnosť rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti na najväčšom ERP projekte v Európe
• množstvo zaujímavých benefitov :
- podporu Vašich odborných zručnosti –kvalitný vzdelávací program
- voliteľné benefity z ponuky Cafeteria systém, či plne hradené stravné lístky
- dni, kedy potrebujete čas pre seba – sick days :)
- príležitosť spoznať svojich kolegov aj mimo práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Cieľom projektu je vytvorenie agilnej platformy SAPu. Participácia na tomto projekte Vám prinesie možnosť spolupráce s medzinárodnou spoločnosťou na roulloute pre pobočky vo viacerých krajinách Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Business

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Vaše skúsenosti, ktoré budú prínosom:
• minimálne 3 roky praxe v oblasti business procesov a financií
• prax v aspoň jednom z ekonomických softvérov
• plynulá komunikácia v anglickom jazyku
• ochota cestovať vrámci krajín EU, ktoré participujú na projekte

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3162008  Dátum zverejnenia: 16.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou