Automechanik

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 a viac (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AuCar ti dá možnosť využívať najmodernejšie a najpresnejšie servisné zariadenie, pracovať v malom tíme, vďaka ktorému sa naučíš nové veci a uplatníš ich hneď aj v praxi. Je to len na tebe, či sa chopíš tejto šance !

Ak áno, budeš :

• DIAGNOSTIKOVAŤ poruchy motorových vozidiel
• OPRAVOVAŤ A VYMIEŇAŤ opotrebované súčiastky a časti motorových vozidiel
• NASTAVOVAŤ mechanické, hydraulické a pneumatické dielce motorových vozidiel
• MONTOVAŤ automobilové doplnky a príslušenstvo

Myslíš, že je to niečo pre teba ? Výhodou je, ak máš aspoň 1 rok skúseností v autoservise a autá nie sú pre teba len prácou ;)

Čo získaš?
• priestor využiť svoje vedomosti a zručnosti, možnosť zvyšovať svoju odbornosť
• realizovať svoje nápady a možnosť rozšíriť sortiment firmy
• prácu v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
• špičkové technické vybavenie dielní
• korektný prístup zamestnávateľa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

AuCar vykonáva opravy s najmodernejším, najpresnejším a najnovším servisným zariadením. AuCar je nezávislým, multiznačkovým autoservisom, ktorého cieľom je poskytovať prvotriedne služby pre všetky značky vozidiel. V AuCar-e starostlivo sledujeme požiadavky našich zákazníkov. Celá naša práca je založená na dlhoročných skúsenostiach, profesijnej dokonalosti našich zamestnancov a na najmodernejšom, najpresnejšom, najnovšom a pravidelne kalibrovanom zariadení a servisnej technike. Geometria je certifikovaná pre všetky typy vozidiel (VW, Audi, Škoda, Seat, BMW, Mercedes-Benz) a diagnostika vozidiel je pravidelne obnovovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, automechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• osobnosť schopná a ochotná sa učiť nové veci a implementovať ich do praxe
• aktívny prístup k práci, zodpovednosť
• orientácia na riešenie problémov
• otvorenosť, flexibilita
• empatia, prozakaznicka orientácia

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3136081  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 a viac (netto)