Buď pravou rukou nášho automechanika! (Pomocný automechanik pre AuCar)

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď posilou pre nášho Automechanika! AuCar ti ponúka možnosť získať viac než len technické zručnosti a ukázať čo v praxi znamená- žiak predčil svojho učiteľa ;)

Ako pravá ruka nášho automechanika budeš:
• pomoc pri vykonávaní pravidelných po záručných opráv
• vykonávať servisné prehliadky vozidiel v záruke
• vymienať olej, filtre,
• zabezpečovať sezónne prezúvanie, starostlivosť o pneumatiky

Si na to pripravený?Výhodou je, ak máš aspoň skúseností v autoservise, prípadne si sa čo to priučil popri škole

Čo získaš?
• priestor využiť svoje vedomosti a zručnosti, možnosť zvyšovať svoju odbornosť
• realizovať svoje nápady a možnosť rozšíriť sortiment firmy
• prácu v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
• špičkové technické vybavenie dielní
• korektný prístup zamestnávateľa

• osobnosť schopná a ochotná sa učiť nové veci a implementovať ich do praxe
• aktívny prístup k práci, zodpovednosť
• orientácia na riešenie problémov
• prozakaznícka orientácia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

AuCar vykonáva opravy s najmodernejším, najpresnejším a najnovším servisným zariadením. AuCar je nezávislým, multiznačkovým autoservisom, ktorého cieľom je poskytovať prvotriedne služby pre všetky značky vozidiel. V AuCar-e starostlivo sledujeme požiadavky našich zákazníkov. Celá naša práca je založená na dlhoročných skúsenostiach, profesijnej dokonalosti našich zamestnancov a na najmodernejšom, najpresnejšom, najnovšom a pravidelne kalibrovanom zariadení a servisnej technike. Geometria je certifikovaná pre všetky typy vozidiel (VW, Audi, Škoda, Seat, BMW, Mercedes-Benz) a diagnostika vozidiel je pravidelne obnovovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, automechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3129082  Dátum zverejnenia: 12.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou