P2P procesný manažér s nemčinou a angličtinou

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podrobná analýza aktuálnych procesov v prostredí Procurement oddelenia
• sledovanie kľúčových ukazovateľov výkonnosti
• vyhotovenie podrobného štrukturálneho popisu aktuálneho stavu procesov
• spolupráca pri koncepte optimalizácie procesov
• práca v tíme procesných manažérov

• start up podpora – zaučenie 2 dňové školenie
• kvalitný vzdelávací program
• flexibilný pracovný čas
• diéty na projekte, ubytovanie v hoteloch
• plne hradené stravné lístky
• teambuilding, možnosť vzdelávania sa v IS SAP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Spoločnosť zaoberajúca sa spracovávaním financií a účtovníctva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• prax a znalosť procesov v nákupe alebo AR/AP
• analytické schopnosti
• schopnosť detailného štruktúrovaného opisu procesov
• aktívne využívanie anglického a nemeckého jazyka PODMIENKA
• ochota cestovať
• SAP veľkou výhodou
• skúsenosti s transfermi výhodou
• komunikačné zručnosti
• schopnosť navrhovať riešenia

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2844105  Dátum zverejnenia: 7.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda