Java developer (BA,KE)

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca na pridelených projektoch pre rozličných klientov, ide najmä o vývoj viacvrstvových aplikacií (front-end a back-end)
• programovanie v JAVA EE
• návrh nových riešení aplikácií ako aj práca na už zabehnutých systémov
• možnosť komunikovať s klientom a pripravovať analýzy
• práca s technológiami: Oracle, Hibernate, Spring, JSF, RichFaces, OmniFaces, PrimeFaces, jQuery, SOAP WebServices, WSO2, Mule, JasperReports

Spoločnosť ponúka:
• prácu v nadnárodnej spoločnosti so širokým spektrom projektov
• príjemné, menej formálne prostredie, nízku byrokraciu,
• jazykové kurzy, technické školenia, certifikácie
• teambuildingy - športové aktivity, kultúrny program
• home-office
• sick days (2dni/polrok)
• príspevok na životné poistenie, doplnkové dôchodkové pripoistenie
• zľavy v e-shopoch
• prémie (kvartálne a ročné)

Váš životopis nám zašlite cez profesiu v slovenskom, prípadne anglickom jazyku cez profesiu. Podrobnejšie informácie o spoločnosti, projekte a náplni práce sa dozviete telefonicky alebo na osobnom stretnutí. Spätne môžeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám a predstavám nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je software house pôsobiaci vo viac ako 30 krajinách. Venuje sa vývoju sw riešení pre zákazníkov z rôznych oblastí:
• bankovníctvo, poisťovníctvo
• distribútori energií
• výroba
• telekomunikácie
• zdravotníctvo
• verejná správa
• a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• tímový hráč, vedieť kooperovať v rámci tímu
• zodpovednosť
• skúsenosti s programovaním v Java EE podmienkou

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už 12 rokov.

Patríme medzi popredné slovenské personálne agentúry. Od nášho založenia v r. 2004 pôsobíme na celom Slovensku. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničím, napr. Českom, Rakúskom, Nemeckom a inými krajinami. Ponúkame vynikajúce pracovné pozície pre Vás, potenciálnych zamestnancov. Hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov, Vašich možných zamestnávateľov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva.
Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle 0902 933 112, mailom na adrese alzbeta.nemethova@aujob.sk alebo osobne na adrese AuJob s.r.o., Jelenia 11, 811 05 Bratislava.

My Vám prácu nielen ponúkame, my Vás pre ňu aj pripravíme. Pre nás nie ste jeden z mnohých, ale z mnohých jediný. Ak si chcete nájsť prácu, pošlite nám svoj životopis.

Pri spolupráci s nami budete nadšení našou flexibilitou, ústretovosťou a korektnosťou.

Zaslaním životopisu a iných súvisiacich dokumentov vrátane fotografie a videoživotopisu, ak sú poskytnuté a ktoré patria do Osobitnej kategórie osobných údajov udeľuje dotknutá osoba spoločnosti AuJob s.r.o. ako prevádzkovateľovi súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov a to na účel a za podmienok uvedených v Oznámení informácií dotknutej osobe o spracúvaní osobných údajov v zmysle ustanovenia § 15 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov, ktoré sú dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AuJob - Personálna agentúra
Jelenia 11
811 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alžbeta Némethová
Tel.: 00421 902 933 112
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829740   Dátum zverejnenia: 28.11.2016