Procesný Špecialista ( SAP CS/MM/PM/FI)

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• implementácia a riadenie medzinárodných projektov zameraných na financie
• zodpovednosť za finančné moduly AA/AP/GL, obchodné moduly SD alebo logistické MM, CS a ich prispôsobovanie podľa šablón
• realizácia fit-gap analýz procesov, analýza procesov na identifikáciu možností optimalizácie
• vyhodnocovanie a realizovanie procesov na zlepšenie s cieľom zabezpečiť zníženie nákladov a zvýšenie účinnosti a kvality
• realizácia procesných analýz, určovanie a implementovanie kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI)
• vytváranie školiaceho materiálu a uskutočňovanie interných školení pre zamestnancov
• komunikácia s projektovým manažérom, reporting

• kvalitný vzdelávací program
• flexibilný pracovný čas
• plne hradené stravné lístky ( 3,30 €)
• moderné kancelárie blízko centra
• start up podporu – zaučenie 2 dňové školenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Zaoberá sa spracovávaním účtovníctva a poskytovaním finančných a účtovníckych služieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

SAP - pokročilý

• rozsiahle skúsenosti v oblasti AP/AA/AR alebo GL
• znalosti transakcií a funkcionality SAP ERP FI
• alebo znalosť modulov MM,CS,SD
• zodpovednosť, prozákaznícky prístup, spoľahlivosť a flexibilita
• dobré komunikačné zručnosti
• silné analytické schopnosti, systematický prístup k práci
• ochota cestovať

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už 12 rokov.

Patríme medzi popredné slovenské personálne agentúry. Od nášho založenia v r. 2004 pôsobíme na celom Slovensku. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničím, napr. Českom, Rakúskom, Nemeckom a inými krajinami. Ponúkame vynikajúce pracovné pozície pre Vás, potenciálnych zamestnancov. Hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov, Vašich možných zamestnávateľov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva.
Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle 0902 933 112, mailom na adrese alzbeta.nemethova@aujob.sk alebo osobne na adrese AuJob s.r.o., Jelenia 11, 811 05 Bratislava.

My Vám prácu nielen ponúkame, my Vás pre ňu aj pripravíme. Pre nás nie ste jeden z mnohých, ale z mnohých jediný. Ak si chcete nájsť prácu, pošlite nám svoj životopis.

Pri spolupráci s nami budete nadšení našou flexibilitou, ústretovosťou a korektnosťou.

Zaslaním životopisu a iných súvisiacich dokumentov vrátane fotografie a videoživotopisu, ak sú poskytnuté a ktoré patria do Osobitnej kategórie osobných údajov udeľuje dotknutá osoba spoločnosti AuJob s.r.o. ako prevádzkovateľovi súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov a to na účel a za podmienok uvedených v Oznámení informácií dotknutej osobe o spracúvaní osobných údajov v zmysle ustanovenia § 15 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov, ktoré sú dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AuJob - Personálna agentúra
Jelenia 11
811 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Romana Adamcová
Tel.: +421 902 933 118
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810691   Dátum zverejnenia: 14.11.2016