Opatrovateľ do Anglicka

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• osobná starostlivosť o seniora (podávanie liekov, hygiena)
• príprava jedla podľa určeného jedálnička a požiadaviek klienta
• domáce práce (varenie, upratovanie, pranie, žehlenie)
• sociálna angažovanosť (prechádzky, výlety, doprevádzanie klienta do denného centra pre seniorov, vypočutie a komunikácia s klientom)
• doprevádzanie klienta pri návšteve lekára či iných udalostiach (autom)

• dennodenná komunikácia v anglickom jazyku
• finančné ohodnotenie
• preplácanie cestovania za klientom
• prehlbovanie medziľudských vzťahov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spoločnosť zabezpečujúca opatrovateľské služby pre svojich klientov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• plynulá znalosť anglického jazyka (slovom i písmom)
• aktívny vodič
• čistý register trestov
• ochota pomáhať druhým ľuďom
• pracovné referencie za posledných 5 rokov (nevyžadujú sa z oblasti opatrovania)
• časová flexibilnosť
• dobré komunikačné schopnosti
• samostatná i tímová práca
• pochopenie potrieb klienta
• empatia
• zodpovednosť, otvorenosť, hodnovernosť

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2210539  Dátum zverejnenia: 5.8.2015