Vedúci odd. zbernej služby

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie tímu pre oddelenie zberné služby
• rozvoj a motivácia menšieho tímu ( 8 kolegov)
• správa objednávok a interného systému na ich spracovávanie
• komunikácia so zahraničnými terminálmi o pohybe zásielok
• riešenie nezrovnalostí pri preprave z administratívneho hľadiska ( chýbajúce doklady, chybné doklady, faktúry, chybný tovar, problémy z omeškania a iné)
• optimalizácia procesov na oddelení zberné služby
• pravidelné sledovanie produktivity a výkonnosti podriadených

• plne hradené stravné lístky
• príspevky na jazykové kurzy a iné odborné vzdelávanie kurzy
• životné poistenie hradené zamestnávateľom
• možnosť práce v silnej nadnárodnej spoločnosti
• teambuilding a spoločenské udalosti
• sick days

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 200 krajinách a teritóriách po celom svete. Jej hlavnou činnosťou je poskytovanie logistických a špedičných riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• min. 2-3 roky skúsenosti na obdobnej pozícií
• skúsenosti z prostredia logistiky veľkou výhodou
• skúsenosti s riadením tímu min 1 rok podmienka
• silné organizačné schopnosti, schopnosť koordinácie a plánovania
• anglický jazyk na aktívnej úrovni - podmienka
• obchodný duch, asertivita, odolnosť voči stresu
• silná orientácia na zákazníka a výsledky

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2189132  Dátum zverejnenia: 20.7.2015