KAM pre ČR

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupodieľanie sa na stratégii spoločnosti
• zodpovednosť za ČR v predaji FMCG produktov
• účasť na obchodných stretnutiach, akvizícia nových klientov, vzťahový manažment
• vytváranie obchodnej stratégie, práca v CRM systéme

• práca v dynamickej spoločnosti
• zaujímavé platové ohodnotenie
• auto, telefón, notebook, produkty spoločnosti
• stabilná, dlhodobá práca

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu. Všetky životopisy detailne zhodnotíme, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Zaslaním životopisu dávate súhlas spoločnosti AuJob s.r.o. na spracovanie svojich osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Náš klient je slovenská spoločnosť, ktorá vyrába a ponúka produkty z ovocia. Sídlo je v Bratislave a výroba na viacerých miestach na Slovensku, v Čechách a v Nemecku. Momentálne má spoločnosť okolo 30 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• obchodnícke, prezentačné, komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• min. 5 rokov na pozícii KAM
• skúsenosti v oblasti FMCG - podmienka
• dobrý vzťahový manažment, flexibilita, chuť tvoriť, asertivita
• lojalita
• ochota cestovať 20% na Slovensko, kvôli poradám

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2052959  Dátum zverejnenia: 19.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou