Konzultant pre poľských a nemeckých klientov

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako špecialista pre poľských a nemeckých klientov budeš:

- komunikovať s poľsky a nemecky hovoriacimi klientmi na dennej báze
- poskytovať poradenstvo v oblasti produktov a služieb spoločnosti
- naučíš sa komunikovať s právnikmi, bankami, poisťovňami alebo lízingovými spoločnosťami
- pracovať s internou databázou
- zabezpečovať potrebnú administratívu a reporting

- NADŠTANDARDNÉ PLATOVÉ OHODNOTENIE
- každodenné aktívne využívanie poľského a nemeckého jazyka v stabilnej nemeckej spoločnosti
- rozvoj nemčiny a poľštiny a odbornej terminológie v oficiálnom styku
- práca v mladom kolektíve a priateľskej rodinnej atmosfére
- práca vhodná aj pre absolventov
- profesný rast
- individuálne zaškolenie
- rôzne teambuildingové aktivity
- trinásty plat
- zázemie stabilnej spoločnosti

Váš životopis v slovenskom jazyku nám zašlite prosím na: [email protected].

AuJob znamená flexibilitu, odbornosť, lojalitu a empatiu. Našou úlohou je pripraviť Vás na pohovor u budúceho zamestnávateľa, či pomôcť Vám získať prehľad na trhu prace. Zodpovieme Vám akékoľvek otázky. AuJob poskytuje profesijné poradenstvo, pomocou ktorého zvýšite svoje šance zamestnať sa!

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti AuJob s.r.o., Personálny servis so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Úspešná medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemecký a poľský jazyk na aktívnej úrovni je podmienkou (schopnosť plynule komunikovať v oboch jazykoch)
- vítaná je aj znalosť iných jazykov (anglický, ruský, francúzsky)
- komunikatívnosť
- prozákaznícka orientácia
- time-management, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť
- tímový duch
- PC znalosti (Word, Outlook, Excel, Internet)
- výhodou je skúsenosť so zákazníckym servisom

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1965751  Dátum zverejnenia: 27.12.2014