QA specialist

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh, tvorba a realizácia testovacích scenárov vyvíjaných softvérových produktov
• zber a analýza výsledkov testovacích procesov, ich vyhodnocovanie a návrh zlepšení
• starostlivosť o bázu chýb v produktoch a funkčných požiadaviek zákazníkov
• príprava technickej a užívateľskej dokumentácie
• užívateľská podpora zákazníkov a školenia

• práca v slovenskej rozvíjajúcej sa spoločnosti
• vývoj na softvérových riešeniach vo sfére biometrie
• možnosť ovplyvniť produkt po technickej aj funkčnej stránke
• adekvátne ohodnotenie s ohľadom na výsledky
• odmeny podľa výsledku hospodárenia
• flexibilná pracovná doba
• práca možná na živnostenský list
• teambuildingové akcie – pobyt na chate, lyžovačky, Slovak ring, vianočná večera
• školenia podľa vlastného záujmu, zabezpečenie technickej literatúry

Váš životopis v slovenskom jazyku nám zašlite prosím na: [email protected].
Pre efektivitu a rýchlosť je internet ideálny, keďže v prípade Vášho prvotného úspechu bude CV a Resumé pohovoru prezentované e-mailom klientovi.
Samozrejme je možne využiť aj iné spôsoby – osobne, poštou, faxom
- AuJob, Jelenia 11, 811 05 Bratislava
- Fax.: 02/ 52 966 882

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na uvedených adresách, alebo kedykoľvek na mobilnom tel. čísle: 0904 356 444

Prosím nezabudnite uviesť v CV Váš: e-mail a telef. kontakt

Spätne môžeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám a predstavám nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas spoločnosti AuJob s.r.o., so spracovaním svojich osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Ponúkame Vám možnosť spolupracovať so spoločnosťou, ktorá je na slovenskom trhu lídrom. Primárne sa zaoberá projektmi v oblasti biometrických systémov a riešení v sfére identity manažmentu. Spoločnosť má pôvod na Slovensku, avšak je poskytovateľom IT riešení pre medzinárodný trh. Prioritne spolupracuje s klientmi krajín Európy a Ázie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

• 3-5 rokov skúseností s návrhom, tvorbou a realizáciou softvérových testov vo webovom prostredí
• skúsenosti s písaním dokumentácie
• výhodou je znalosť testovacích nástrojov a práce s nimi
• výhodou je taktiež znalosť skriptovacích jazykov v prostredí Linux (Bash, Ruby, ...)

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1781372  Dátum zverejnenia: 25.6.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou