Konzultant pre komunikáciu s klientmi v nemeckom jazyku

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava - centrum, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ovládate aktívne nemecký jazyk a máte záujem ho využívať každodenne v stredne veľkej stabilnej spoločnosti s úžasným kolektívom a príjemným prostredím, budeme radi, ak nám zašlete svoj životopis.

Náplňou práce na pozícii je:

- komunikácia s nemecky hovoriacimi klientmi, medzi ktorými budeš sprostredkovávať komunikáciu a poskytovať im poradenstvo v oblasti produktov a služieb spoločnosti
- komunikácia s inštitúciami ako napr. banky, poisťovne alebo lízingové spoločnosti
- práca s internou databázou
- zabezpečovanie potrebnej administratívy a reporting

- každodenné aktívne využívanie nemeckého jazyka v stabilnej nemeckej spoločnosti
- práca vhodná aj pre absolventov
- práca v mladom kolektíve a priateľskej atmosfére
- individuálne zaškolenie
- rôzne teambuildingové aktivity
- trinásty plat

Váš životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku nám zašlite prosím na: [email protected]
pre efektivitu a rýchlosť je internet ideálny, keďže v prípade Vášho prvotného úspechu bude CV a Resumé pohovoru prezentované e-mailom klientovi.
Samozrejme je možne využiť aj iné spôsoby –osobne, poštou, faxom
- AuJob, Jelenia 11, 811 05 Bratislava
- Fax.: 02/ 52 966 882

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na uvedených adresách, alebo kedykoľvek na mobilnom tel. čísle: 0902 933 100

Prosím nezabudnite uviesť v CV Váš: e-mail a telef. kontakt

Spätne môžeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám a predstavám nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti AuJob s.r.o., Personálny servis so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení..

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemecký jazyk na aktívnej úrovni je podmienkou (schopnosť komunikovať v jazyku)
- komunikatívnosť
- výhodou je skúsenosť so zákazníckym servisom
- PC znalosti (Word, Outlook, Excel, Internet)
- prozákaznícka orientácia
- flexibilita, samostatnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť
- tímový duch

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1717304  Dátum zverejnenia: 17.4.2014