Procurement agent - Greek language

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
upon agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Performing simple tasks in the area of global operation procurement
- Monitoring and administration of the procurement related process
- Creating purchase orders properly and within the agreed time
- Ensuring relevant structure and classification of purchase orders
- Matching incoming invoices with the purchase orders
- Preparation of propered and completed data for purchasing systems (Master Data)
- Communication with suppliers
- Knowledge of Corporate procurement policy and practices
- Working with internal IT systems and applications
- Reporting preparation related to performed tasks based on given requests
- Communication with internal customers, suppliers and others

- Motivating financial evaluation with 13 guaranteed salaries
- Professional and friendly environment
- Flexible working time
- Active usage of Greek

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Our client is an international company operating in the area of Telecommunications.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

economic, technical, IT

Jazykové znalosti

Grécky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Proactivity
- Good communication skills
- Flexibility and ability to work under pressure
- Advanced English and Greek skills
- Good knowledge of web tools
- Good knowledge of Internet/Intranet

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1715646  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upon agreement