BI Consultant

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastrešenie implementácie jedného z najmodernejších Business Intelligence nástrojov na svete:
- komunikácia s klientom a analýza jeho požiadaviek,
- analýza zrealizovateľnosti požiadaviek i možných rizík,
- transformácia požiadaviek do dátových modelov, ETL procedúr, SQL výberov, reportov, či what-if modelov,
- zastrešenie implementácie po metodickej aj technickej stránke,
- školenie užívateľov pre prácu s vytvorenými modelmi.

- Práca v spoločnosti sledujúcej najmodernejšie trendy v oblasti BI,
- motivujúce platové ohodnotenie,
- firemný notebook, mobil, auto,
- priateľský kolektív, teambuildingy a iné tímové aktivity,
- možnosť využívať home-office,
- zaškolenie vďaka mentorovi a možnosti ďalšieho vzdelávania.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu. Všetky životopisy detailne zhodnotíme, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Zaslaním životopisu dávate súhlas spoločnosti AuJob s.r.o. na spracovanie svojich osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí ako skúsený a úspešný autorizovaný partner najrýchlejšie rastúceho Business Intelligence nástroja na svete. Vďaka moderným BI nástrojom pomáha svojím klientom dosahovať merateľné úspechy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, manažérske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Toto je tvoja príležitosť, ak:
- máš skúsenosti s SQL databázami, programovaním alebo prácou na konzultanskej pozícii v oblasti IT,
- plynule hovoríš po anglicky,
- si nadšený pre moderné softwareové technológie a pre prácu na zaujímavých projektoch,
- máš výborné komunikačné zručnosti,
- si spoľahlivý, zodpovedný, proaktívny a problémy vnímaš ako výzvy,
- si ochotný cestovať v rámci SR a si aktívny vodič,
- si rozhodnutý zlepšovať sa, napredovať.

Tvojou výhodou môžu byť aj:
- skúsenosti s Visual Basic, s kontrolingom alebo reportovaním,
- skúsenosti s procesným riadením, Activity Based Costing, Balanced Score Card atď.

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1713845  Dátum zverejnenia: 11.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou