Koordinátor konstrukce svařovacích linek a přípravků

AUFEER DESIGN, s.r.o.

Místo práce
Košice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Kontrola a vyhodnocování technických, personálních, ekonomických a časových parametrů projektu
• Konstrukce v SW Catia V5
• Organizace chodu zakázek
• Komunikace se zákazníky a se smluvními partnery
• Spolupráce s obchodním oddělením při přípravě nabídek

Požadujeme:

• Zázemí zavedené české společnosti, jež je na špičce ve svém oboru
• Dlouhodobou spolupráci (smlouvu na dobu neurčitou)
• Motivující finanční ohodnocení
• Příjemný mladý kolektiv
• Důkladné zapracování a další vzdělávání
• Zaměstnanecké benefity

Nabízíme:

• SŠ/VŠ technického směru
• Min. 5 let praxe v oboru svařovacích linek a přípravků
• Aktivní znalost Catia V5
• Min. 2-3 roky praxe v Catia V5, Robcad nebo Process Designer výhodou, MS Office
• Zkušenosti s konstrukcí svařovacích linek a přípravků
• Schopnost vedení týmu konstruktérů
• Min. 2 roky zkušenosti s vedením týmu
• Analytické myšlení, schopnost ekonomického myšlení
• Obchodní duch
• Časová a místní flexibilita

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3068068  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.