Mzdárka

AUDIT TAX CONSULTING, s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

— Komplexné spracovanie mzdovej agendy pre Klientov,
— Komunikácia s daňovým úradom a štátnymi inštitúciami,
— Poskytnutie podpory klientovi pri jeho otázkach,
— Sledovanie legislatívnych zmien z oblasti miezd

Flexibilný pracovný čas,
Zamestnancom ponúkame väčšiu slobodu s možnosťou práce z domu. Umožňujeme aby svoje skúsenosti ponúkali uchádzači, ktorí odrádza každodenné dochádzanie na pracovisko, vyhnúť sa času dopravných zápch, ako aj v snahe prispôsobiť sa potrebám rodiny. Snaha je minimalizovať stratený čas zamestnancov stráveným dochádzaním.

VZDELÁVANIE
Vysoká miera vedomostí je pre vykonávanie odborných prác dôležitá. Preto je pre nás dôležité vykonávať celoživotné vzdelávanie zamestnancov a dbať o ich spokojnosť. Vytvárať zázemie pre intenzívnu, efektívnu a časovo obmedzenú prácu.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali životopis na E-mail: [email protected], s označením " mzdárka " spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v spoločnosti AUDIT TAX CONSULTING, k.s., v tomto znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti AUDIT TAX CONSULTING, k.s., Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti AUDIT TAX CONSULTING, k.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- SŠ vzdelanie
- znalosť v programe POHODA je výhodou,
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
- odolnosť voči stresu, lojalita, bezúhonnosť

V spoločnosti sa vykonávajú tieto poradenské aktivity:

– vedenie účtovníctva a miezd
- služby účtovného poradenstva
– audit
– daňové poradenstvo
– ekonomické poradenské služby
– transformácia účtovných výkazov
– audit efektívnosti v rámci podnikateľského subjektu
– špeciálne audity zamerané na funkčnosť a účinnosť jednotlivých podnikových subsystémov
– previerka účtovných systémov a systémov vnútornej kontroly
– due dilligence

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 187376  Dátum zverejnenia: 19.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac