Materiálový Asistent

AUO (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 517, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Evidencia materiálu, objednávok materiálu v systéme
* Distribucia materiálu priamo do výrobného procesu
* Príprava dokumentov , podkladov, reporting pre manžérov , inžinierov a lídrov
* Plniť všetky úlohy a činnosti spojené s materiálovým tokom vo výrobnom procese
* Príprava denných reportov a zber dát pre oddelenie

* Práca v mladom kolektíve
* 13- ty plat
* Ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* samostatnosť, flexibilita, rýchlo sa učiť
* pokročilá znalosť MS Office - hlavne Excel
* skúsenosť na obdobnej pozícii sú vitaná

• AUO (Slovakia), s.r.o. sa ako najväčšie LCD opravárenské centrum v Európe zameriava na opravu LCD modulov.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2177319  Dátum zverejnenia: 28.9.2016