Nastavovač vstrekolisov

AUO (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* nastavenie parametrov ohrevu a vstrekovania na dosiahnutie požadovanej kvality a kvantity
* výmena formy pri zmene modelu
* zodpovednosť za udržiavanie stabilného a efektívneho procesu vstrekovania plastov
* odstraňovanie kvalitatívnych a kvantitatívnych problémov procesu vstrekovania plastov
* účasť na zavádzaní nových modelov (nastavovanie parametrov, odstraňovanie problémov)
* spolupráca s nadriadenými v procesoch zlepšovania
* reporting a evidencia problémov nadriadenému (evidencia zmien, zásahov, sledovatelnosť)
* autonómna údržba ( kontrola , čistenie)
* zodpovednosť za kvalitu výrobkov
* školenia nových zamestnancov, 5S

* práca v mladom kolektíve
* 13-ty plat
* možnosť ubytovania

Na pohovor budú kontaktovaní len uchádzači, ktorí spĺňajú požadované predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Počet rokov praxe

2

* Technické myslenie
* Min.stredoškolske vzdelanie technického smeru
* Min. 2 roky praxe v danom obore
* Flexibilita a samostatnosť
* Tímová spolupráca a logické myslenie
* Ochota pracovať na 3 zmeny

• AUO (Slovakia), s.r.o. sa ako najväčšie LCD opravárenské centrum v Európe zameriava na opravu LCD modulov.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1827599  Dátum zverejnenia: 31.8.2015