Inžinier kvality

AUO (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zisťovanie príčin nezhôd, riadenie nezhodných dielov, spolupráca pri riešení reklamácií, spolupráca na tvorbe nápravných opatrení
• denná komunikácia s dodávateľmi kalibračných služieb, dodávateľmi a zákazníkmi
• získavanie kalibračných ponúk, zaisťovanie kalibrácií a servisov na prístroje
• odosielanie meracích prístrojov na kalibráciu a vyhodnocovanie výsledkov kalibrácie
• údržba databázy meracích zariadení a pravidelná kontrola termínov kalibrácie
spracovanie a vyhodnocovanie nameraných hodnôt
• vedenie súvisiacej dokumentácie; príprava SOP a návodov k používaniu
• školenie užívateľov meracích zariadení
• vyhodnocovanie KPI pre kalibračný proces
• trénovanie užívateľov na vytváranie, revidovanie a zrušenie dokumentov
• riešenie problémov ohľadom managementu dokumentov
• distribúcia dokumentov (elektronická a papierová verzia)
• reportovanie dokument management statusu
• účasť na poradách v rámci oddelenia
• účasť na odborných školeniach v oblasti kvality

* práca v mladom kolektíve
* možnosť ubytovania
* 13- ty plat a kvartálne odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

• SŠ/VŠ technického zamerania
• prax min. 1 rok na oddelení kvality
• veľmi dobrá znalosť AJ (slovom, písmom) výhodou, komunikácia podmienkou
• znalosť metrológie a kalibrácie, čítanie technickej dokumentácie a základy merania podmienkou
• skúsenosti v oblasti výroby kovov, plastov a ich meraní na 3D výhodou
• znalosť štatistickej analýzy a vyhodnocovania procesov merania výhodou
• znalosť noriem a nástrojov kvality, FMEA, 8D, PPAP, APQP, MSA, SPC, CP
• skúsenosti s dokument management systémom
• veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• samostatnosť, spoľahlivosť a odolnosť voči stresu
• zodpovednosť za pridelené úlohy
• absolventi VŠ, spĺňajúci väčšinu horeuvedených požiadaviek sú vítání

• AUO (Slovakia), s.r.o. sa ako najväčšie LCD opravárenské centrum v Európe zameriava na opravu LCD modulov.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1642414  Dátum zverejnenia: 4.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou