Vedúci/predajca nových motorových vozidiel (Opel,Hyundai)

Attila Ondrej Autocentrum

Miesto práce
Gemerska 563, 048 01 Rožňava, časť Bak
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrazom našej firmy je PROFESIONALITA, preto od každého uchádzača čakáme plné pracovné nasadenie ktoré aj patrične odmeníme. Samozrejme, toto všetko je možné len ak nás práca ktorú vykonávame skutočne napĺňa a zaujíma.

Náplň práce je jednoduchá, vyplýva priamo z ponuky, kedže sme predajcovia nových motorových vozidiel do rúk našich kolegov vkladáme plnú dôveru v predaji našich služieb a tovarov. Práca u nás na predajniach je veľmi zaujímavá ale aj zodpovedná kedže úzko súvisí aj s ďalšími odvetviami spoločnosti.

V pozícii predajcu je neobmedzená možnosť kariérneho rastu ako aj Vášho možného budúceho príjmu.

Ďalšie podrobnosti sa môžete dozvedieť priamo na pobočke v Rožňave alebo Lučenci. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Skvelý kolektív,
práca v rastúcej a zdravej firme,
skvelý plat,
práca v zrekonštruovaných objektoch,
budovanie známostí,
otvorenosť zmenám,
priamy k problémom, ktorých bude dúfame čo najmenej
a množstvo ďalších...

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na naše stretnutie! :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

V prvom rade komunikatívnosť,
spoľahlivosť,
zodpovednosť,
priamosť,
otvorenosť,
dress code,
práca s PC...

Spoločnosť Attila Ondrej Autocentrum Rožňava/Lučenec sa zaoberá predajom a značkovým servisom vozidiel Opel a Hyundai v našich regiónoch už od roku 1998. V okrese Rožňava je firma Attila Ondrej Autocentrum jediným a výhradným predajcom motorových vozidiel Opel a Hyundai, a to tak osobných ako aj úžitkových vozidiel. Od prvého predaného automobilu u nás ubehlo už veľa vzrušujúcich rokov a touto cestou sme sa stali partnermi mnohým našim spokojným zákazníkom.

Automobilový priemysel je jedným z najdynamickejšie sa vyvíjajúcich odvetví, preto naša spoločnosť pozorne sleduje tento vývoj a v súlade s ním neustále modernizuje svoje produkty a služby.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je uspokojovanie potrieb zákazníkov len na vysoko profesionálnej úrovni.

Spoločnosť má trend inovovať kvalitu a kvantitu služieb poskytovaných v rámci automobilového priemyslu.

Naším cieľom je spolupracovať len s najlepšími profesionálmi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Attila Ondrej AUTOCENTRUM Rožňava/Lučenec
Gemerska 563
048 01 Rožňava, časť Bak

Kontakt

Kontaktná osoba: Christopher Ondrej
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831564   Dátum zverejnenia: 29.11.2016