Predajca nových motorových vozidiel (Opel,Hyundai)

Attila Ondrej Autocentrum

Miesto práce
Gemerska 563, 048 01 Rožňava, časť Bak, Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
1000 = Vaša šikovnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce vyplýva priamo z ponuky. Predovšetkým pôjde o osobný kontakt pri predaji nových motorových vozidiel. Pri práci v našej spoločnosti môžete spoznať množstvo nových ľudí, či už zákazníkov alebo Vaších budúcich kolegov.

V pozícii predajcu je neobmedzená možnosť kariérneho ako aj finančného rastu.

Ďalšie podrobnosti sa môžete dozvedieť priamo na pobočke v Rožňave, Lučenci alebo mailom info@infoauto.sk. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Skvelý kolektív,
práca v rastúcej a zdravej spoločnosti,
plat na úrovni Vaších zručností,
práca vo moderných objektoch,
spoznávanie ľudí,
otvorenosť zmenám,
priamy k problémom, ktorých bude dúfame čo najmenej
a množstvo ďalších...

Viac informácií Vám radi poskytneme na pobočke v Rožňave, Lučneci alebo na centrum@infoauto.sk

Tešíme sa na naše stretnutie! :)
www.AutocentrumRoznava.sk
www.AutocentrumLucenec.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť,
zodpovednosť,
ústretovosť
dress code,
práca s PC,
pozitivizmus.

Spoločnosť Attila Ondrej Autocentrum Rožňava/Lučenec sa zaoberá predajom a značkovým servisom vozidiel Opel a Hyundai už od roku 1998. Od nášho prvého predaného automobilu ubehlo už veľa vzrušujúcich rokov a touto cestou sme sa mohli stať partnermi mnohých naších spokojných zákazníkov.

Automobilový priemysel je jedným z najdynamickejšie sa vyvíjajúcich odvetví, preto naša spoločnosť pozorne sleduje tento vývoj a v súlade s ním neustále modernizuje svoje produkty a služby.

Naša cesta má jediný smer.
Byť jednotka v ponúkaných službách.

Čakáme Vás!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Attila Ondrej AUTOCENTRUM Rožňava/Lučenec
Gemerska 563
048 01 Rožňava, časť Bak

Kontakt

Kontaktná osoba: Christopher Ondrej
E-mail: poslať životopis
ID: 2831564   Dátum zverejnenia: 17.5.2017