Predajca nových motorových vozidiel (Opel,Hyundai)

Attila Ondrej Autocentrum

Miesto práce
Gemerska 563, 048 01 Rožňava, časť Bak
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce vyplýva priamo z ponuky. Predovšetkým pôjde o osobný kontakt pri predaji nových motorových vozidiel. Pri práci v našej spoločnosti môžete spoznať množstvo nových ľudí, či už zákazníkov alebo Vaších budúcich kolegov.

V pozícii predajcu je neobmedzená možnosť kariérneho ako aj finančného rastu.

Ďalšie podrobnosti sa môžete dozvedieť priamo na pobočke v Rožňave, Lučenci alebo mailom info@infoauto.sk. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Skvelý kolektív,
práca v rastúcej a zdravej spoločnosti,
plat na úrovni Vaších zručností,
práca vo moderných objektoch,
spoznávanie ľudí,
otvorenosť zmenám,
priamy k problémom, ktorých bude dúfame čo najmenej
a množstvo ďalších...

Viac informácií Vám radi poskytneme na pobočke v Rožňave, Lučneci alebo na centrum@infoauto.sk

Tešíme sa na naše stretnutie! :)
www.AutocentrumRoznava.sk
www.AutocentrumLucenec.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť,
zodpovednosť,
ústretovosť
dress code,
práca s PC,
pozitivizmus.

Spoločnosť Attila Ondrej Autocentrum Rožňava/Lučenec sa zaoberá predajom a značkovým servisom vozidiel Opel a Hyundai už od roku 1998. Od nášho prvého predaného automobilu ubehlo už veľa vzrušujúcich rokov a touto cestou sme sa mohli stať partnermi mnohých naších spokojných zákazníkov.

Automobilový priemysel je jedným z najdynamickejšie sa vyvíjajúcich odvetví, preto naša spoločnosť pozorne sleduje tento vývoj a v súlade s ním neustále modernizuje svoje produkty a služby.

Naša cesta má jediný smer.
Byť jednotka v ponúkaných službách.

Čakáme Vás iba v tom prípade, ak je Vaša idea totožná s tou posledne spomenutou !! :)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Attila Ondrej AUTOCENTRUM Rožňava
Gemerska 563
048 01 Rožňava, časť Bak
ID: 2831564   Dátum zverejnenia: 17.5.2017