Pracovník exportného oddelenia

ATTACK, s.r.o.

Miesto práce
Vrútky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 100 EUR/mesiacNástupný plat záleží od kvality uchádzača + mesačne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvíjanie a udržovanie obchodných aktivít, komunikácia so zahraničnými zákazníkmi
- vyhľadávanie nových obchodných partnerov
- obchodné rokovania so zahraničnými partnermi
- administratívna agenda (objednávky, obchod.korešpondencia atď.)

Iné výhody
Získate prácu, ktorá Vás bude skutočne baviť v slovenskej spoločnosti s odbytom produktov do viac ako 49 krajín sveta. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosť ďalej sa rozvíjať. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.
Okrem toho u nás nájdete:
- zaujímavú prácu s možnosťou ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
- a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, čestnosť a zodpovednosť.

* Najvýznamnejší slovenský výrobca tepelnej techniky
* Najširší sortiment výrobkov na vykurovanie s vysokou účinnosťou - kotle na drevo, pelety, plyn a elektrinu
* Exportné aktivity spoločnosti dosahujú 81% predaja do viac ako 49 krajín celého sveta a to v Európe, Ázii a Amerike

Spoločnosť vyváža svoje výrobky do všetkých krajín EÚ, do USA, Kanady, na Nový Zéland, na Ukrajinu, do ázijských krajín.

Spoločnosť disponuje najnovšou a najmodernejšou švajčiarskou technológiou pre výrobu kotlov (zváracie robotizované pracoviská, laserové pracoviská,...) čo v mnohých oblastiach prevyšuje súčasný európsky štandard a podstatne zvyšuje kvalitu a životnosť finálnych výrobkov.
Všetky výrobky spoločnosti patria k špičke v oblasti tepelnej techniky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2320678  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac