Tvorba štúdií a foto-realistických vizualizácií domov

AtrixMedia s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Juhomoravský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandard

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho nadšenca pre vytváranie nových projektových štúdií rodinných domov a ich následnú exteriérovú a interierovú vizualizáciu.

Čo ponúkame:
• nadštandardné finančné ohodnotenie
• perspektívu rastu s možnosťou neskoršieho podielu na businesse
• ľudský a férový prístup
• možnosť práce z domu

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate naše očakávania, neváhajte a pošlite nám e-mailom:
• zopár ukážok Vašich doterajších samostatných prác
• Vašu fotku s veľmi kratučkým a výstižným popisom, že v čom je Vaša hlavná odlišnosť od ostatných

Prosím v prvej fáze kontaktovať iba e-mailom na adresu info(zavinac)projektydomov.com. Po prezretí Vašich podkladov Vás budeme následne kontaktovať my.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne VŠ stavebníctvo/architektúra

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• aktívna znalosť CAD + renderovacích a grafických programov
• ideálne taktiež Photoshop, SketchUp a podobne

Hľadaný kolega by mal byť (zoradené podľa dôležitosti):

• mimoriadne kreatívny
• s estetickým vkusom a citom pre dekorácie a farebné ladenie
• precízny detailista
• praktický mysliaci
• rozhladený v trendoch
• skúsený
• proaktivny nadšenec, posadnutý architektúrou
• milovník poriadku a systematickosti (bez chaosu)

Vyššie uvedené kritéria niesu len prázdne frázy, na každej jednej položke nám naozaj veľmi záleží. Prosím pozorne si ich ešte raz prečítajte a skôr než nás kontaktujete úprimne posúdte, či ich naozaj všetky spĺňate :)

projekty rodinných domov novej generácie
ID: 2237663  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandard