Koordinátor stavebných prác / technický manažér stavby

ATRIUM SK, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2023
Od 1 000 EUR/mesiac- motivačné ohodnotenie na základe rôznych kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o pracovnú pozíciu asistenta stavbyvedúceho, ktorá zahŕňa :
- riadenie a kontrola práce subdodávateľov
v procese výstavby
- dodržiavanie termínov a štandardov spoločnosti,
- zabezpečenie realizácie stavby v súlade s
projektovou dokumentáciou v spolupráci s hlavným stavbyvedúcim
- zabezpečovanie uplatnenia aktuálnych technických noriem, dodržiavania technologických postupov prác a kontrola kvality práce
- konzultačná činnosť v predrealizačnej fázy
- vedenie stavebného denníka
- vedenie kontrolných dní v rámci celej SR
- komunikácia so subdodávateľmi
- komunikácia s investorom
- technické doladenie prvkov pred užívaním

- motivačné ohodnotenie
- zázemie firmy s tradíciou od roku 1993
- práce v malom kolektíve a perspektívnom obore
- príspevok na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, drevárske, technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

prax v obore - vzdelanie stavebného alebo drevárskeho smeru

Renomovaná spoločnosť v oblasti výstavby montovaných nízkoenergetických drevostavieb so špecializáciou na individuálne potreby zákazníka. Nadštandardné služby a vysoká kvalita podporená certifikáciou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2840106  Dátum zverejnenia: 27.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac